Ładowanie...

Aktualności

Z Liderem Na Remis...

• autor: steve90, 2010-05-30 12:34

Do wyjazdowego meczu z liderem z Miłoradzic pojechaliśmy w mocno osłabionym składzie. Powinno to negatywnie wpłynąć na morale zespołu. Nic bardziej mylnego. Od pierwszego gwizdka narzuciliśmy swój styl gry i to my dyktowaliśmy warunki. Ofensywne wejścia prawym skrzydłem Patryka Wolanina mocno dały się we znaki defensywie gospodarzy. Kolejne akcje to ataki ze środka pola gdzie przewodzili nasi zawodnicy. Do przerwy 0:0

W drugiej połowie do głosu doszli gospodarze lecz obrona naszego zespołu dowodzona przez Mariusza Guzika wychodziła cało z opresji. Mecz stał na wyskokim poziomie i w myśl zasady "Oko za oko, ząb za ząb" gorąco się robiło pod obiema bramkami. Wynik jednak nie uległ zmianie i na terenie lidera obie druzynu kończą mecz z jednym punktem.

Pragnę podziękowac młodym, utalentowanym zawodnikom naszego zespołu za walke w meczu z Liderem. To bardzo dobrze prosperuje na przyszłość drużyny Juniorów.