Ładowanie...

Aktualności

Chocianowiec zdecydowanie lepszy od Ostaszowa!

• autor: Klaudia, 2011-10-08 18:02

W spotkaniu 7. kolejki Ligi Terenowej Juniorów, Kryształ Chocianowiec wygrał na własnym boisku z LZS Ostaszowem 5:1. Bramki dla gospodarzy strzelili: Łucyszyn Alek, Sroka Adam, Wolanin Konrad.

Gospodarze w końcu reaktywowali swoje siły. Dzięki zapałowi panującego przez 90 minut udało im się wygrać kolejne spotkanie. Niestety nadal zajmują niższe miejsce w tabeli.

Miejmy nadzieje, w kolejnych rozgrywek nasi piłkarze będą wychodzić z trzema punktami.

Gospodarze w końcu reaktywowali swoje siły. Dzięki zapałowi panującego przez 90 minut udało im się wygrać kolejne spotkanie. Niestety nadal zajmuje niższe miejsce w tabeli.

Miejmy nadzieje, że z kolejnych rozgrywek nasi piłkarze będą wychodzić z trzema punktami.